top of page

ARTI 3 Mimarlık Proje farklı yapı türlerine yönelik mimari projeler üretir. Portföyünün ağırlığını tekil konut projeleri oluşturur. Amacı,  günün konvansiyonlarının dışına çıkabilecek, kendi mimarlık felesefesini oluşturabilmeye yönelik üretimlerde bulunmaktır. Bu bağlamda, projelerini ‘yalınlık’ ve ‘özgünlük’ üzerine temellenen bir tasarım anlayışı ile ele alır. Bu tasarım anlayışı, insan algısına odaklı, çevresel iletişimi önemseyen bir yaklaşım ile birleşir.

Artı3 Mimarlık Restorasyon; farklı alanlarda uzmanlaşmış dinamik kadrosu sayesinde farklı yapı türlerine yönelik Restorasyon projelerini yürütmektedir. Firma kadrosunda bulunan mimar, restorasyon uzmanı, teknikerler ve danışmanları sayesinde farklı proje konularında titiz proje süreçleri yürütmektedir. Akademik ve meslek pratiği yüksek kadrosu sayesinde profesyonel proje ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Artı3 Mimarlık Atölye, günün dinamiklerini akademik ve düşünce düzleminde tartışabileceği etkinlikler sayesinde üretilen yeni pratikleri, profesyonel meslek yaşamına taşıyarak üretilen proje ve yapıların niteliğinin artmasını amaçlayan bir oluşumdur. Yarışma projeleri, atölye günleri ve workshoplar üzerine yoğunlaşarak kadrosunun dinamik ve gelişen yönlerini canlı tutmayı hedeflemektedir.

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon
bottom of page